KONOPNÁ MASŤ REGENERAČNÁ

REGENERAČNÁ KONOPNÁ MASŤ - EXPERT NA POKOŽKU POSTIHNUTÚ EKZÉMOM A LUPIENKOU. VHODNÁ NA CHRONICKÉ BOLESTI SVALOV, ŠLIACH A KĹBOV

REGENERAČNÁ KONOPNÁ MASŤ

Regeneračná Konopná masť Dr. Dudek

 

Konopná masť - Dr. Dudek obsahuje nielen konopný olej, ale ako jedna z mála na slovenskom trhu tiež konopný extrakt pre silnejší účinok. Konopná masť podporená žindavou a lopúchom v masti naplno prejavuje svoje regeneračné, protizápalové, antiseptické a aj antimykotické účinky a zároveň kombinácia bylín v tradičnom základe z v pare tavenej a odstredenej bravčovej masti a nebieleného včelieho vosku vyživuje, obnovuje, chráni a upokojuje citlivú pleť.

Regeneračná konopná masť je vhodná na starostlivosť o suchú pokožku a hlavne pri problémoch s ekzémom a lupienkou. 100% prírodné látky, ktoré masť obsahuje, účinne podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky, obnovujú hydratáciu a obmedzujú tvorbu suchých a drsných miest. Konopná masť je vhodná aj na masáže chronicky bolestivých svalov, šliach a kĺbov.

Použitie Konopnej masti:

Premazávanie pokožky pri ekzéme 2-3x denne, masáže chronicky bolestivých svalov, šliach a kĺbov 2x denne.

Zloženie: extrakt z konope, vňate Žindava Európska a lopúcha väčšieho, panenský konopný olej, levanduľová silica, vitamín E, včelí vosk(nebielený), bravčová masť(šetrne v pare tavená a odstredená, neškvarená a nesolená).

Objem: 50 ml

ON-LINE LEKÁREŇ   KÚPIŤ V LEKÁRNI

NÁVOD - STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU PRI EKZÉME

Čo hovorí ľudová múdrosť o Konopnej masti:

Konope je v ľudovom liečiteľstve používané oddávna. Hoci je rastlina pôvodne z Ázie, v Európe sa pestuje už dlhé stáročia. Základom konopnej masti je kvalitný panenský konopný olej, ktorý sa získava lisovaním semienok konope siateho za studena.

Konopný olej je cenený kvôli vysokému obsahu esenciálnych mastných kyselín Omega 3 a Omega 6, blahodarný účinok týchto kyselín navyše zosilňujú vitamíny A, D, E a B. V ľudovom liečiteľstve mala žindava okrem použitia pri kožných problémoch a hojení rán nezastupiteľné miesto aj pri zápaloch dýchacích ciest, zažívacích problémoch, zápaloch v dutine ústnej alebo hemoroidoch.

Lopúch je v tradičnej medicíne považovaný za najlepšiu bylinu na čistenie krvi. Pôsobí tak na rôzne druhy kožných chorôb, má nezastupiteľné miesto aj v jarných prečisťovacích a pečeňových čajoch, pri poruchách trávenia aj cukrovke.

Výťažok z žindavy a lopúcha sa spoločne významne podieľa na potieranie prejavov ekzému a lupienky a podporuje protizápalové účinky.

Levanduľová silica urýchľuje hojenie kožných buniek pri popáleninách a drobných poraneniach. Kožu dezinfikuje a regeneruje.

Vitamín E má regeneračný účinok na poškodenú kožu, upokojuje podráždenia a zlepšuje hojenie.

Včelí vosk zjemňuje a zmäkčuje pleť, nie je umelo vybielený a neobsahuje teda žiadne stopy chemických látok.

Mohlo by Vás tiež zaujímať: Regeneračná bylinná masť, Svätojánsky Ľubovníkový olej

Konopnú masť používam už naozaj veľmi dlho a vždy som ju obľubovala na masáže môjho chronicky boľavého chrbta. Nedávno som objavila Konopnú masť od Dr. Dudka, kde základom je Adeps Suillus s podstatne hlbším vstrebaním konopného extraktu ako pri umelej vazelíne. Som veľmi rada, že som našla produkty vyrábané ručne podľa receptov našich starých rodičov. Držím vám palce.

Júlia(68)

OSTATNÉ PRODUKTY

KONOPNÁ MASŤ Dr. Dudek