PROPOLISOVÁ MASŤ

PROPOLISOVÁ MASŤ - DAR VČIEL PRE STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU. IDEÁLNA OCHRANA PIER S NÁCHYLNOSŤOU NA HERPES, AFTY A KÚTIK...

PROPOLISOVÁ MASŤ TRADIČNÁ

Propolisová masť Dr. Dudek

 

Propolis sa v tradičnom liečiteľstve používa od nepamäti. Propolisová masť je 100% prírodná, chráni a obnovuje suchú, citlivú a popraskanú pleť, pomáha pri hojení drobných kožných poranení či rôznych odrenín.

Tradičná masť regeneruje pokožku podráždenú slnečným žiarením, možno ju použiť na jazvy, vrásky a zmäkčenie stvrdnutej kože na rukách či pätách. Má hojivý účinok na popraskané pery, kútiky či opary a je vhodná pre každodenné použitie ako balzam na pery.

Propolisovú masť tradičnú je možné použiť aj na regeneráciu pokožky po uštipnutí hmyzom, ideálne po dezinfekcii propolisovou tinktúrou. Propolis účinkuje aj na plesne a uľavuje pri svrbenie kože.

Použitie Propolisovej masti

Mazanie kože a drobných kožných defektov, ako sú kútiky, zádery alebo odreniny.

Zloženie: extrakt zo včelieho propolisu, vitamín E, včelí vosk(nebielený), bravčová masť(šetrne v pare tavená a odstredená)

Objem: 30 ml

ON-LINE LEKÁREŇ   KÚPIŤ V LEKÁRNI

Čo hovorí ľudová múdrosť o Propolisovej masti

Propolisu si cenili už starí Gréci, patrí medzi prírodné látky s preukázateľným prospešným pôsobením na naše zdravie. Ide o živicovú látku, ktorú produkujú včely pri stavbe úľa. Obsahuje živicu, balzamy, silice, aromatické kyseliny (benzoová, škoricová, kávová, a i.), Vanilín, polysacharidy, flavonoidy a rad ďalších látok, ktoré v súhrne vykazujú mimoriadne dezinfekčné, konzervačné aj antimikrobiálne a antibiotické účinky. Okrem toho obsahuje tiež nemalý podiel vosku, peľu a ďalších včelích produktov. Propolis bol známy a využívaný už v dávnej histórii a obľúbený je po celom svete dodnes.

Levanduľová silica urýchľuje hojenie kožných buniek pri popáleninách a drobných poraneniach. Kožu dezinfikuje a regeneruje.

Vitamín E má regeneračný účinok na poškodenú kožu, upokojuje podráždenia a zlepšuje hojenie.

Včelí vosk zjemňuje a zmäkčuje pleť, nie je umelo vybielený a neobsahuje teda žiadne stopy chemických látok.

Mohlo by Vás tiež zaujímať: Prírodná Propolisová tinktúra

OSTATNÉ PRODUKTY

PROPOLISOVÁ MASŤ Dr. Dudek