MUMIO MASŤ

MUMIO MASŤ - PRÍRODNÉ REGENERAČNÉ RIEŠENIE PRE PROBLÉMOVÚ PLEŤ, OBVZLÁŠŤ VHODNÁ PRI AKNÉ, VRÁSKACH A SPÁLENÍ POKOŽKY PRI OPALOVANÍ...

MUMIO MASŤ ÁZIJSKÁ Dr. Dudek

Mumio masť Dr. Dudek

 

Mumio je látka z ázijských veľhôr podobná živici, ktorá obsahuje okolo 80 položiek z minerálnej i organickej sféry v obdivuhodnej rovnováhe. Vyznačuje sa výraznými regeneračnými, hojivými, ochrannými a protizápalovými účinkami a prispieva k celkovému zlepšeniu obranyschopnosti organizmu.

Ázijská mumio masť Dr. Dudek upokojuje podráždenú pleť po slnení, ideálne je použitie spolu s ľubovníkovým olejom. Je vhodná na suchú a citlivú pleť, podporuje regeneráciu a hojenie drobných defektov a priaznivo pôsobí tiež pri akné. Má blahodárny vplyv aj na zrelú pleť, preto je mumio masť vhodná na každodenné použitie a obzvlášť vhodné ako nočný krém/masť na tvár.

Použitie Mumio masti:

Premazávanie suchej, citlivej pleti, drobných poranení, po slnení a pri akné, ako nočný krém alebo napr. 2-3 x týždenne ako pleťová maska k celkovej regenerácii a výžive suchej pleti. Po slnení je ideálny upokojiť pleť kúpeľom s ľubovníkovým olejom a potom ošetriť s Ázijskou mumio masťou.

Zloženie: extrakt z čisteného veľhorského mumia, levanduľová silica, vitamín E, včelí vosk, bravčová masť(šetrne tavená a odstredená v horúcej pare, neškvarená a nesolená).

Objem: 30 ml

ON-LINE LEKÁREŇ  KÚPIŤ V LEKÁRNI

Čo hovorí ľudová múdrosť o Mumio masti:

Mumio sa v ázijskej civilizácii používa viac ako 3000 rokov. Jeho blahodarné účinky na ľudský organizmus popisujú už slávni starovekí lekári. Mumio bolo predmetom mocenských záujmov a súčasťou štátnych pokladov. Jeho názov, ktorý prevzali starí Gréci od Peržanov, znamená látku chrániaci telo. V Ázii sa už po tisícročia používa na posilnenie organizmu oslabeného pracovným vypätím, psychickou záťažou a stresom, chorobami či starobou.

Ázijské mumio prispieva k zlepšeniu imunity, upravuje poruchy trávenia aj látkovej výmeny a hojivo pôsobí tiež pri kožných problémoch. Celkovo sa vyznačuje mimoriadnymi regeneračnými, hojivými, ochrannými a protizápalovými účinkami a vzhľadom k jeho výraznej biologickej aktivite sa niekedy odporúča ako univerzálny všeliek.

Levanduľová silica urýchľuje hojenie kožných buniek pri popáleninách a drobných poraneniach. Kožu dezinfikuje a regeneruje.

Vitamín E má regeneračný účinok na poškodenú kožu, upokojuje podráždenia a zlepšuje hojenie.

Včelí vosk zjemňuje a zmäkčuje pleť, nie je umelo vybielený a neobsahuje teda žiadne stopy chemických látok.

Mohlo by Vás tiež zaujímať: Svätojánsky Ľubovníkový olej, Nechtíková masť, Repíková masť

REFERENCIE ZÁKAZNÍKOV

Už dávno som čítala o excelentných účinkoch prírodného Mumio na vrásky. Mumio masť používam už cez tri mesiace ako nočný krém a občas ako regeneračnú masku na tvár. Z výsledkom som veľmi spokojná a musím konštatovať, že moja večne suchá a podráždená pleť nebola nikdy pred tým tak vláčna a hlboko premastená. Odporúčam hlavne pri suchej a podráždenej pleti.

Lucia(59)

OSTATNÉ PRODUKTY

ÁZIJSKÁ MUMIO MASŤ Dr. Dudek