KOSTIHOJOVÉ MAZANIE

KOSTIHOJOVÉ MAZANIE - STAROSTLIVOSŤ O POHMOŽDENINY, ZLOMENINY A MODRINY...

KOSTIHOJOVÉ MAZANIE TRADIČNÉ

Kostihojové mazanie Dr. Dudek

 

Tradičné mazanie pomáha uľaviť namáhaným a boľavým svalom, šľachám a kĺbom, upokojuje svalovú únavu po fyzickej námahe. Urýchľuje tiež hojenie modrín a pomliaždenín.

Výťažok z koreňa kostihoja používali naši predkovia pri liečení od nepamäti, pôsobí blahodarne na obnovu tkanív a má antiseptické, protizápalové a prekrvujúce účinky.

Mazanie je 100% prírodné a neobsahuje žiadne chemické prísady.

Použitie Kostihojového mazania

Na masáže a obklady boľavých svalov, šliach a kĺbov. Obklady prikladáme 1-2x denne (prípadne na noc), pre zvýšenie účinku môžeme na postihnuté miesto pred priložením obkladu vtrieť Kostihojovú masť. Zloženie: extrakt z koreňa kostihoja lekárskeho, voda, kvasný lieh.

Zloženie: extrakt z koreňa kostihoja lekárskeho, voda, kvasný lieh.

Objem: 80 ml / 115 ml nové balenie

ON-LINE LEKÁREŇ   KÚPIŤ V LEKÁRNI

Čo hovorí ľudová múdrosť o Kostihojovom mazaní:

Koreň kostihoja sa v ľudovom liečiteľstve používa odnepamäti, v prameňoch je ako liečivá rastlina zmieňovaná od 12. storočia. V koreni sú obsiahnuté látky, ktoré priaznivo pôsobia na pomliaždené alebo natiahnuté svaly, šľachy a kĺby.

Urýchľujú hojenie a obnovu poškodených tkanív a majú antiseptické, protizápalové a prekrvujúce účinky. Patrí medzi ne predovšetkým dusíkatý alantoín, alkaloidy, organický vápnik, draslík a fosfor, slizy, triesloviny, cukry, organické kyseliny a vitamíny A, B12 a C.

Mohlo by Vás tiež zaujímať: Tradičná Kostihojová masť

OSTATNÉ PRODUKTY

KOSTIHOJOVÉ MAZANIE Dr. Dudek